sobota, 3 grudnia 2016

Świąteczne prezenty dla Niego do 59 zł

Czy zaliczacie się do grupy osób, którym kupowanie rzeczy dla mężczyzny sprawia nie lada wyzwanie? Niczym się nie przejmujcie, z nami przetrwacie przedświąteczny szał zakupów. Wybraliśmy dla Was kilka propozycji podarunków, które z pewnością ucieszą każdego mężczyznę.

  Jednym z faworytów jest praktyczny gadżet. Scyzoryk renomowanej firmy Victorinox. Z pewnością przyda się każdemu mężczyźnie w kryzysowej sytuacji.

Funkcje:
1. duże ostrze
2. małe ostrze
3. otwieracz do puszek z:
4. - małym śrubokrętem (także do wkrętów gwiazdkowych)
5. otwieracz do kapsli ze:
6. - śrubokrętem
7. - przyrządem do zdejmowania izolacji
8. kółko
9. pęseta
10. wykałaczka


Następna propozycja jest dla nieco starszego grona odbiorców. Upominek sentymentalny, na otarcie łez bez wyrzutów sumienia można go zjeść. Chodzi tu o kasetę magnetofonową, zrobioną z najwyższej jakości czekolady.
 Kolejnym pomysłem jest kubek termiczny, z wyróżniającym go zabawnym napisem.  Idealny na poranną kawę w drodze do pracy. Producent posiada również w swojej ofercie kubki z innymi ciekawymi hasłami, warto zerknąć.

Każdemu zdarza się odebrać telefon podczas jazdy samochodem, przychodzi nam wtedy do głowy myśl w stylu "przydałoby się kupić zestaw głośnomówiący". Po skończonej rozmowie odkładamy telefon i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, z głowy wylatuje myśl o słuchawkach do następnej rozmowy lub co gorsze do spotkania z policjantem. Dlatego kto jeszcze nie ma, z pewnością ucieszy się z podarunku.
 Wiemy, że każdy mężczyzna ma w sobie coś z małego chłopca. Dla lubiących składać modele, model statku  kosmicznego z kolekcji Metal Earth
 
 Przyziemna, aczkolwiek bardzo użyteczna rzecz, poprawia komfort pracy przy komputerze. Mysz komputerowa, ciesząca się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników. Jest świetnym pomysłem na prezent nie tylko dla miłośnika gier.


 
Ostatnią propozycją, jest polski miód spadziowy w ozdobnym ceramicznym naczyniu. Bogaty w żywice, olejki eteryczne i makroelementy. Polecany na wiele dolegliwości zdrowotnych.

 Życzymy owocnego poszukiwania prezentów.
Wesołych Świąt!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz